czwartek, 26 stycznia 2017

Patronat medialny | Zapowiedź: Elżbieta Rodzeń "Zimowa miłość"
13 lutego nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka ukaże się powieść, którą mój blog Przegląd czytelniczy objął patronatem medialnym: "Zimowa miłość" autorstwa Elżbiety Rodzeń.

Jedna chwila może zmienić wszystko...

Wcześniej:
Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego, a ona z malarstwa. Stopniowo ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Planują wspólną przyszłość. Nagle Anna po prostu z nim zrywa. Nie mówi, dlaczego odchodzi, a Michał ma nigdy nie dowiedzieć się prawdy.

Teraz:
Szesnaście lat od momentu, gdy się poznali, Anna jest dyrektorem kliniki chirurgii plastycznej, a Michał pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszkają w tym samym mieście, ale nie spotykają się i starają się tego unikać. Przypadkiem jadą na tę samą konferencję. W życiu jednak nie ma przypadków. Jedna chwila, jedna decyzja uruchamia lawinę wydarzeń.

Jutro: ?...
Są książki, o których zapominamy zaraz po przeczytaniu. Są także takie, o których pamiętamy przez chwilę. Jednak zdarzają się książki, które zapadają nam w pamięć na długo. O Zimowej miłości nie zapomnisz nigdy.

(źródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka)

Z reguły nie czytam romansów, ale kupiły mnie te wątki medyczne i... nie żałuję! ;)

2 komentarze:

  1. Gratulacje😊. Nie czytałam nic tej autorki ale wątki medyczne zachęcają by poznać jej twórczość.

    OdpowiedzUsuń