czwartek, 5 marca 2015

Premierowy konkurs! | Dawn Barker "Pęknięte odbicie"Premierowy konkurs z Wydawnictwem Prószyński i S-ka oraz powieścią Dawn Barker "Pęknięte odbicie".

Zdobądź jeden z egzemplarzy powieści i dowiedz się, jakie spustoszenie w umyśle świeżo upieczonej matki sieje depresja poporodowa..

Z okazji premiery powieści Dawn Barker "Pęknięte odbicie", Przegląd czytelniczy we współpracy z Wydawnictwem Prószyński i S-ka, zaprasza na konkurs, w którym można wygrać 1 z 3 egzemplarzy książki.

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie do 10.03.2015 r. do godz. 23:59 włącznie wysłać zgłoszenie na adres mailowy przegladczytelniczy@interia.pl w tytule maila wpisując "Pęknięte odbicie", a w treści udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe:

"Czy łatwiej jest wybaczyć komuś, kto w chwili popełnienia okrutnego czynu nie działał w pełni sił umysłowych? Uzasadnij."

Autorzy trzech najciekawszych wypowiedzi zostaną nagrodzeni egzemplarzami powieści.
Laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową, a dodatkowo wyniki zostaną ogłoszone na fanpage'u bloga.

Uwaga! Proszę o podpisanie maila imieniem i nazwiskiem bądź nickiem, pod którym wypowiedź będzie mogła zostać opublikowana na fanpage'u.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie na Facebooku strony organizatora Przegląd czytelniczy oraz sponsora nagród Prószyński i S-ka.

Wyniki zostaną ogłoszone 11.03.2015 r.

Powodzenia!

6 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam tę książkę. Na pewno spróbuję swoich sił w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też wziąłem udział i jestem ciekaw wyników. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O której godzinie możemy spodziewać się rozstrzygnięcia konkursu? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy gdzieś już są wyniki? Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale po co pisać że wyniki zostaną podane 11 skoro 11 mija i wyników nie ma. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwości, Pani ma maleńkie dziecko w domu, wszystkiego się przewidzieć nie da.

   Usuń
 5. Wyniki są już na fanpage'u, przepraszam za poślizg.

  OdpowiedzUsuń