wtorek, 6 stycznia 2015

Wyniki urodzinowego konkursu | Ella Harper "Cząstka ciebie"Dziękuję za tak liczny udział w konkursie!

Egzemplarze powieści "Cząstka ciebie" powędrują do:

Dominika Wróblewska

"Najpiękniejszy prezent? W dniu moich 27. urodzin urodziłam moją drugą córeczkę Marysię! Nie mogła mi zrobić piękniejszego prezentu. Jest tyle dni w roku... A ona postanowiła urodzić się tak jak mama :) jest moim najwspanialszym prezentem."

Agata Szumiela

"Najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki otrzymałam,na 18-ste urodziny to album, który mama uzupełniała od momentu mojego przyjścia na świat, aż do dnia w którym stałam się pełnoletnia. W notesie, bogato zaopatrzonym w fotografie, anegdotki, odciski moich rączek i stópek, a nawet kosmyki włosków..Magicznym momentem było gdy uchyliłam pierwszą kartę ,,książki" a tam moje zdjęcie z wyszczególnionymi danymi zaraz po porodzie, waga, wzrost itp. Łezka zakręciła mi się w oku, gdy każda strona przypominała mi przekrój własnego życia.. Prezent okazał się być najpiękniejszym, mama dobrze wie, że jestem sentymentalna i nic innego w takim stopniu nie poruszy mojego serca.. Gdy już goście się rozeszli my we dwie oglądałyśmy tą magiczną kronikę. Ze śmiechem na ustach wspominałyśmy etapy mojego dorastania. Pamiątka ta zajmuje honorowe miejsce na półce, jest dla mnie czymś wyjątkowym....."

Ewa Nowak

"Moim najlepszym prezentem urodzinowym była książka, od mojej najlepszej przyjaciółki. Dostałam ją na swoje piętnaste urodziny. Nigdy wcześniej nie fascynowałam się książkami, uważałam to za stratę czasu, lecz jednak po przeczytaniu dedykacji pisanej przez moją wcześniej wspomnianą przyjaciółkę postanowiłam że przeczytam ją, nawet gdyby okazała się największym koszmarem. Nawet nie wiedziałam kiedy zdążyłam się całkowicie zatracić w tej zawrotnej historii, czytałam ją od godziny 21.00 do 04.00. Odnalazłam siebie, i całkowicie zmieniłam podejście do książek, do dziś czytam nieustannie, brakuje mi już lektur którymi mogłabym złagodzić ten "głód książkowy". W tej chwili jestem w stanie pochłonąć każdy rodzaj książki, dosłownie każdy. Mimo młodego wieku spróbuje, może dopisze mi szczęście :)"

Serdeczne gratulacje!

2 komentarze:

  1. Jestem w szoku ! Dziękuje bardzo za wybranie mnie do jednej z nagród. Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga,a co za tym idzie ? jeszcze więcej wspaniałych recenzji ! :)

    OdpowiedzUsuń