piątek, 31 lipca 2015

KONKURS DLA BLOGERÓW KSIĄŻKOWYCH | Edyta Świętek "Tam, gdzie rodzi się zazdrość"Konkurs dla blogerów książkowych!
Poznaj twórczość Edyty Świętek!

Wydawnictwo Replika oraz patron medialny najnowszej powieści Edyty Świętek, blog Przegląd czytelniczy zapraszają wszystkich blogerów książkowych do udziału w konkursie.

W I etapie zostanie wyłonionych pięć blogów, których autorzy otrzymają egzemplarz powieści "Tam, gdzie rodzi się zazdrość".
Zwycięzca II etapu otrzyma nagrodę główną: pakiet książek Edyty Świętek wydanych przez Wydawnictwo Replika: "Cienie przeszłości" i "Zanim odszedł" oraz możliwość przedpremierowej lektury i recenzji najnowszej zapowiedzi Wydawnictwa Replika - powieści Edyty Świętek "Cappuccino z cynamonem"!

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, należy do 6 sierpnia 2015 r. włącznie wysłać maila na adres przegladczytelniczy@interia.pl w temacie wpisując "Konkurs dla blogerów". W treści maila proszę podać link do swojego bloga, adres do wysyłki książki oraz odpowiedź na zadanie konkursowe:

"W maksymalnie 10 zdaniach zachęć do przeczytania twojej ulubionej powieści."

7 sierpnia 2015 r. zostanie ogłoszona lista blogerów, którzy zakwalifikowali się do II etapu. W dniu premiery, 11 sierpnia zostaną wysłane egzemplarze powieści "Tam, gdzie rodzi się zazdrość".

Blogerzy na przeczytanie i zrecenzowanie książki mają czas do 31 sierpnia 2015 r. Do tego dnia na adres przegladczytelniczy@interia.pl należy przesłać link do recenzji zamieszczonej na swoim blogu.
3 września 2015 r. zostaną podane wyniki II etapu. 
Zwycięzca otrzyma książki Edyty Świętek "Cienie przeszłości" oraz "Zanim odszedł", a na 3 tygodnie przed premierą "Cappuccino z cynamonem" zostanie przesłany do niego plik z tekstem powieści.

Powodzenia!

4 komentarze:

  1. Nagroda cudna! W takich momentach żałuję, że jestem nieblogująca ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny pomysł n a konkurs - próbuję:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara@gmail.com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na +2348104102662, w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

    OdpowiedzUsuń